Xiaomi Mi Stick Android TV takılma yada donma yapıyor mu?

Ana sayfa forum Xiaomi Xiaomi Mi Stick Android TV takılma yada donma yapıyor mu?

8 yazı görüntüleniyor - 1 ile 8 arası (toplam 8)
 • Yazar
  Yazılar
 • #17018
  Anonim
  Pasif

  Eğer televizyonunuz akıllı değilse, Xiaomi Mi Stick Android TV ile akıllı hale döndürebiliyorsunuz.

  Xiaomi Mi Stick Android TV’de 1 GB RAM mevcut. 92,4 x 30,2 x 15,2 mm boyutlara sahip olan Mi TV Stick’in çok güzel bir tasarımı bulunuyor. Teknoscrool.com olarak deneme fırsatı bulduk.

  Netflix ve Youtube platformlarında herhangi bir takınma yada donma olayı yaşamadık. Görüntü olarak maksimum 1080p sunuyor. Bu görüntü oldukça tatmin edici.

  Google Play Store üzerinden aşırı derecede uygulama yüklemezseniz sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

  #17019
  Teknoloji
  Anahtar yönetici

  2 gündür kullanıyoruz ve herhangi bir sorun yaşamadık. Ara ara sizlere Xiaomi Mi Stick donma sorunları hakkında bilgilendireceğiz.

  İlk başlarda 1 GB RAM ile çok fazla performans alamayacağımı düşünmüştük. Netflix ve Youtube videoları izlerken arada sırada takılma ve yükleme sorunlarını kabullenmiştim. Ama bu saate kadar tek takılma ve yavaşlama görmedik.

  #17023
  Teknoloji
  Anahtar yönetici

  Konumuzu takip eden ziyaretçilerimiz için tecrübelerimizi yazmaya devam ediyoruz. 1 günlük kullanım sonrasında 2 kere donma sorunu ile karşılaştık. Donma olunca mecburen sistemi yeniden başlattık.

  Donma sorunu için cihaza sistem güncellemesi yaptık. 687 MB’lık büyük bir güncelleme geldi. Güncelleme sonrasında sistem yeniden başladı ve gelişmeleri bu konu üzerinden eklemeye devam edeceğiz.

  #17026
  Hakan
  Ziyaretçi

  Bende bu cihaz usb aygıtı desteklemiyor sorunu veriyor. Siz kutudan çıkan USB adaptör ile mi kullaniyorsunuz yoksa televizyon USB ?

  #17028
  Hakan
  Ziyaretçi

  Cevabınızı bekliyorum.

  #17030
  Teknoloji
  Anahtar yönetici

  Hakan bey biz ilk başta televizyon USB’ye bağlıyorduk. Bizde de USB desteklemiyor hatası verince güç kaynağı olarak kutudan çıkan USB adaptörü denemeye başladık. Şu ana kadar herhangi bir hata vermedi. Detayları paylaşacağız.

  #17035
  Teknoloji
  Anahtar yönetici

  Son güncelleme versiyonunu aldıktan sonra 6 saatlik uzun kullanımdan sonra bile herhangi bir takılma ve donma sorunu olmadı.

  #17038
  Teknoloji
  Anahtar yönetici

  Güncel bilgi: Versiyon güncellemesi sonrasında herhangi bir takılma ve donma sorunu yaşamadık.

8 yazı görüntüleniyor - 1 ile 8 arası (toplam 8)
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.