Kategoriler
Oyun Haberleri

Online Kafa Topu oyununda artık herkes kaçıyor

Online kafa topu oyunu artık tam anlamıyla tamamlanmıyor.

kafa topu online hile

Son zamanlarda akıllı telefonlarda en çok oynanan oyunlar arasınad online kafa topu oyunu gelmektedir.Online olarak oynandığı için çok popüler olan oyununda her hafta birinciye’de ödüller verilmektedir.Fakat son zamanlarda artık oyunu oynayanlar maçların tamalanamamasından dolayı şikayetçi.

Oyun başladığında rakip eğer güçlü olduğunu görünce yada fark açılmaya başlayınca hemen telefonun wi-fi bağlantısı yada veri bağlantısı kapatılarak oyundan kaçmalar artmaya başladı.Eğer oyunu direk kapatırsanız seyirci sayınızda çok düşüş olacağı için internet bağlantısını kesmek tercih ediliyor. Diğer rakip içinse kolaylık olmuş oluyor.Liderlik yönünde hızla ilerlemiş ve puan almış oluyor.

Oyun yönetiminin bu tür internet kapatma gibi durumlarına çözüm almadığı sürece bu tarz karşılaşmalar çok yaşanacaktır.

Kategoriler
Oyun Haberleri

Online Kafa Topu güncelleme sonrası

Online Kafa Topu güncelleme sonrası nasıl

kafa topu online

Son zamanlarında telefonlarda en çok oynanan online oyunu olan online kafa topu oyunu son güncellemesini yaptıktan sonra bir çok değişiklik ön plana çıktı.

Son güncelleme ile seyirciler gol olduğunda yerinde zıplaması,her maçta farklı sahaların çıkması ve değişik karakterlerin eklenmesi ile başarılı bir güncelleme olduğunu söyleyebiliriz.Bu güncelleme sonrasında tabi bazı olumsuz yorumlarda google play store’da yazmaktadır.Bağlantı koptu hatası en çok şikayet edilen sorunlar arasında yer aldığını görmekteyiz.

Teknoscrool.com olarak denediğimizde herhangi bir bağlantı hatası almadık.Daha yüksek altın kazanılan ligleri denedikten sonra sizlere görüşlerimizi sunacağız.Sonuç olarak güncellemenin başarılı olduğunu söyleyebiliriz.