Kategoriler
Oyun Haberleri

Kafa Topu 2 PlayStore’da ilk 3’e girdi

Masomo Gaming tarafından geliştirilen online spor oyunu olan Kafa Topu’nun devamı olan Kafa Topu 2, Google Play Store ilk 3’e girmeyi başardı. Geçtiğimiz günlerde hem İOS hem Android işletim sistemleri için yayınlanan Kafa Topu 2 kısa sürede üst zirvelere çıktı.

Kafa Topu 2 oyunu ilk versiyonundaki gibi yüksek bir online oyuncuya kısa sürede sahip oldu. Daha detaylı ve daha gerçekçi olan bu oyun Play Store’da oyunlar kategorisinde ücretsiz en popüler sıralamasında 3.sıraya yerleşti.

1. sırada Helix Jump
2. sırada PUBG mobile
3. sırada Kafa Topu 2
4. sırada Subway Sufers
5. sırada ise Candy Crush Saga yer almaktadır.

Henüz çıkalı 10 gün olmamasına rağmen bu kadar kısa sürede ilk 3’e girmesi gerçekten büyük başarıdır. Kafa Topu 2 ve ilk versiyonu hala aktif olarak ikisi birden yayındadır. Her iki oyunuda girenleri sayısı oldukça hatırı sayılır seviyededir. Bakalım ileride nasıl bir süreç yaşayacak göreceğiz.

Kategoriler
Oyun Haberleri

Online Kafa Topu satıldı mı?

Online Kafa Topu oyunu indirmek isteyenler Masomo Gaming görünce oyunun satıldığını düşünüyor.Acaba gerçek mi?

online-kafa-topu-ne-durumda

Kafa topu Online oyunu çok kısa sürede milyonlarca kişi tarafından indirilip günde 1 milyon aktif ziyaretçiyi bulan nadir oyunlar arasında yer almaktadır.Bir Türk oyunun bu kadar hızlı bir şekilde büyümesi ülkemiz adına çok gurur verici olduğunu söyleyebiliriz.Google Play Store’dan yeniden bu oyunu indirmek isteyenler Masomo Gaming yazısını görünce acaba oyunun satıldı mı diye internette araştırma yapmaktadır.

Birçok kişi araştırma yapmadan satıldığını düşünenler yanlış fikir elde ettiğini belirtmek isteriz.Webtekno.com sitesinden yapılan açıklamada İzmo Bilişim tarafından geliştirilen Online Kafa Topu, Masomo bünyesine geçerek dünyaya açıldığını belirtmiştir.

3 Haziran 2016 günü 27 ülkeye açılan Online kafa topu oyununun başarısına başarı katması ülkemizin kalitesini mobil oyun sektöründe ne kadar iyi olduğunu göstermiş oldu.

Online Kafa Topu’nun başarılının daha iyi olmasını teknoscrool.com olarak diliyoruz.