Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

LG G5 kamerası kaç megapiksel?

LG G5 kamerası kaç megapiksel ve bataryası nasıl?

lg g5 kamerası nasıl?

LG’nin yeni amiral gemisi modeli LG G5 bugün resmi olarak tanıtıldı.LG G5’in özellikleri çok merak edilmektedir.LG’nin tanıtımı yapıldıktan sonra teknoloji tutkunları LG’nin kamerasının kaç megapiksel olduğunu merak etmektedir.LG G5 kamera özellikleri baz alındığında da hayli iddialı bir model olacağa benziyor.

LG G5’te 21 Megapiksellik, OIS ve laser autofocus destekli bir ana kamera bulunacak. 4K video kaydı da yapabilen bu ana kameraya, 8 Megapiksel çözünürlüğünde bir ön kamera eşlik edecek.

LG G5 Bataryası kaç mAh

LG G5’in bataryasına 3500 mAh kapasitede olacağına kesin gözüyle bakılmaktadır.Bazı kaynaklarda 4000 mAh gücünde olabileceği belirtiliyor.özellikleri tam olarak açıklandığında sizlere detaylı olarak özelliklerini anlatacağız.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

LG G5 arka ve ön kamerası kaç megapiksel?

LG G5 arka ve ön kamerası kaç megapiksel olabilir?

lg g5 kamerası kaç mp

Not: Fotoğraf LG G4’e aittir.

LG’nin yeni amiral gemisi modeli olacak olan LG G5 için bazı yeni söylentiler ortaya çıktı.Hatta sosyal medyada yeni bir görsel fotoğraf çıktı ve bu fotoğrafın LG G5’e ait olduğu yönünde dedikodular geziyor.LG G5’nin tasarımı LG G4’ten çok fazla bir fark gözükmüyor.

Diğer özelliklerine baktığımızda ise LG G5’in ön kamerası 8 megapiksel olacağı ve arka kamerasıda 16 megapiksel çözünürlüğünde olmasına kesin gözüyle bakılıyor.Ayrıca LG’de bu sefer 4 GB RAM olacağına dair ihtimaillerin yükseldiği belirtiliyor.Akıllı telefonlar artık genellikle 4 GB RAM olmasına dikkat gösteriliyor.LG G5 ne zaman çıkacak sorusuna ise malesef net bir cevap yok.

LG G5’de kamera ve performansa daha fazla özen gösterilecek.Metal gövde tasarım olarak geleği yönünde kuvvetli ihtimallerde yer alıyor.