Kategoriler
Genel

Android 6.0 Marshmallow’da şarj ne kadar gidiyor?

Android 6.0 Marshmallow şarj süresi nasıl?

marshmallow şarj süresi

Android 6.0 Marshmallow güncellemesi yurt dışında yayınlanmaya başladı.LG G4 akıllı telefon kullanıcıları Güney Kore’de marshmallow güncellemesi almaya başladı.LG G4’ün geçtiğimiz haftalarda 6.0 güncellemesi alacağı netleşmişti.

OTA yoluyla Güney Kore’de LG G4’lere yeni android dağıtılmaya başlandı.Sistem olarak baştan aşağı değişeceğinin yanında en büyük artısı, telefonların şarj süresi artıracağı yönünde olmasıdır.Yapılan açıklamalara göre marshmallow sürümü şarj süresini artırma konusunda çok büyük bir adım atacağı söyleniyor.Tabi sadece şarj konusu değil, performans yönündede artışlar olacak.Türkiye’de LG G4 kullanıcıları muhtelemel 2015 yılı bitmeden kavuşacağını düşünüyoruz.

LG G4 marshmallow sürümü geldikten sonra telefonların şarj ve performans konusunda yorumlarını bekleyeceğiz.Şu an için en önemlisi ise kesinlikle şarj konusu.Artık akıllı telefonlar günde en az 1 kere şarj olurken aktif kullanıcılar 2 kez şarja bile takmaktadır.

Kategoriler
Android Haberleri

LG G4 Marsmallow güncellemesi alacak mı?

LG G4 Android 6.0 Marshmallow güncellemesi ne zaman alacak?

lg g4 kamerası

LG G4 sahiplerine güzel bir habeirmiz var.Bugün çıkan haberlere göre LG G4 sahipleri Android 6.0 marshmallow güncellemesini alacak ilk telefon modeli olacak.İlk olarak polonyada ekim ayı sonunda indirebilinecek ve daha sonra yavaş yavaş tüm dünyaya LG G4 sahipleri marshmallow ile tanışacak.Diğer telefon modellerine ise ne zaman güncelleme geleceği belli değil.

Android 6.0 marshmallow güncellemesine üst düzey telefonlar sahip olacak.Eski model telefonlar malesef bu güncellemeye sahip olamıyacaktır.Zaten ülkemizde henüz android lollipop sürümü yavaş yavaş yayılmaya başlamışken Marsmallow güncellemesi ne zaman gelecek hiç belli olmaz.