Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

İdman tv Türksat 4A’da izleniyor mu?

İDMAN TV İÇİN ÇANAK ANTEN AYARLARMASI NASIL?

idman tv

Şampiyonlar ligi maçları ve UEFA maçları şifreli kanallarda yayınlandığı zaman akla ilk gelen yabancı kanal İdman tv olmaktadır.

İdman TV Azerbaycan’ın TV kanalıdır.Uydu üzerinden yayın yapmaktadır.Bir çok şampiyonlar ligi ve UEFA maçlarını şifresiz olarak yayınlamaktadır.Hal böyle olunca bu kanala ilgi büyük olmaktadır.Türksat 4A uydusu kullanlar İdman tv’yi izleyebilirmiyim diye merak ediyor.

İlk zamanlar idman tv izlenebiliyordu fakat daha sonra Türksat uydusundan çıktı ve kendi uydularına girdi.

İDMAN TV İÇİN ÇANAK ANTENİ NASIL AYARLAMALIYIM

Türksat’a ayarlanmış anteni Azerspace’e çevirmek istersiniz yaklaşık 4.0 – 5.0 cm SOL tarafa -yani Doğu’ya- çevirmeniz gerekmektedir.

İdman tv frekans bilgileri

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

İdman tv nasıl izlerim (İdman tv frekans bilgileri)

idman tvİdman tv nasıl izlerim,İdman tv frekans bilgileri,İdman tv hangi uydudan yayın yapıyor soruları çok geliyor.

Şampiyonlar ligi maçları kapsamında bugün Astana ile Galatasaray karşı karşıya gelecektir.Milyonlarca kişi bu maç için bütün işlerini iptal ediyor diyebiliriz.Astana-Galatasaray maçı Tivibuspor kanalından canlı olarak yayınlanacaktır.Eğer tivibuspor paketi üyeliğiniz yoksa bu maçı izleyemiyeceksiniz.Şampiyonlar ligi maçlarını şifresiz olarak nasıl izlerim diye düşünüyorsanız hemen aklınıza ilk gelen kesinlikle İdman Tv oluyor.İdman tv’nin bugünkü yayın akışına baktığımızda şampiyonlar ligi maçlarının bir çoğunu yayınlanacağını görmekteyiz.Özellikle Astana-Galatasaray maçı yayınlanacak olması sevindiriyor.

İdman tv nasıl izlerim

İdman tv nasıl izlerim diye düşünüyorsanız ilk olarak İdman tv resmi internet sitesi üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz.Yada Televizyondan izlemek istiyorsanız aşağıdaki frekans ayarlarını yapmanız gerekmektedir.Fakat şunu söylemeyi unutmayalım İdman tv Türksat 4A uydusunda bulunmuyor.

İdman tv frekans bilgileri

idman tv frekans bilgileri
idman tv frekans bilgileri