Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Huawei P20 Pro rehber yedekleme/yükleme yada kopyalama

Huawei P20 Pro kullanıcısı bir takipçimiz rehber yedekleme işlemi hakkında bilgi istemiştir.

Huawei P20 Pro modeli üst segment donanımı ve tasarımı ile teknoloji tutkunlarına hitap etmektedir.

Huawei p20 Pro rehber yedekleme yada SIM kartınızda bulunan kişileri telefona kopyalamak istiyorsanız aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

İlk olarak Rehber bölümüne giriş yapınız. Sağ üst köşede bulunan üst üste 3 noktaya tıklayınız. Kişileri içe aktarma: Depolama biriminden içe aktar , SIM öğesinden içe aktar veya Başka
cihazdan içe aktar öğesini seçin ve talimatları izleyin.

Kişileri dışa aktarma: Depolama birimine aktar veya SIM öğesinden dışa aktar , Kişileri paylaş öğesini seçin ve ekran talimatlarını izleyin. Varsayılan olarak, Depolama birimine aktar üzerinden dışa aktarılan .vcf dosyaları cihazınızın dahili depolama alanındaki root dizinine kaydedilir. Dışa aktarılan dosyaları görüntülemek için Dosyalar öğesini açın.

Ayrıca Yedekleme özelliğini kullanarak da kişileri içe ve dışa aktarabilirsiniz. Yedekleme dosyaları varsayılan olarak Dosyalar > Yerel > Dahili depolama birimi içerisindeki Huawei klasörüne kaydedilir.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Huawei rehber yedekleme ve yedeklenen rehberi yükleme

Akıllı telefonlarda en önemli yedekleme işlemlerinden bir tanesi ise kesinlikle rehber yedekleme işlemidir.

huawei rehber yedekleme

Telefonunuzun başına herhangi birşey geldiğinde aklınız iki şey gelmektedir.Birincisi fotoğraflar ne olacak, diğeride rehberde çok kişi vardı ne yapacağım şimdi soruları gelmektedir.Teknoscrool olarak bugün Huawei’de rehber yedekleme işlemi nasıl yapılır konusunda sizlere bilgi vermek istiyoruz.Ayrıca yedeklenen rehberi geri nasıl yükleyebileceğiniz konusunda bilgi vereceğiz.

İlk olarak Huawei’de rehber yedeklemek için Rehber‘e giriş yapınız.Açılan ekranda en alt sağ kısımda Menü sekmesine basınız.Karşınıza 4 satırlık bir ufak pencere açılacaktır.İçe/Dışa aktar sekmesine giriş yapınız.Açılan bölümde rehberinizi yedekleme işlemi ve daha önceden yapmış olduğunu rehber yedeğini tekrar telefona yüklemek için gerekli olan bölümler bulunmaktadır.

Rehberinizi yedeklemek için fotoğrafta da gözüken ” Depolama birimine aktar ” yöneticisine basmanız yeterli olacaktır.Yedekleme işlemini başlattığınızda telefon size yedeği nereye yapacağını soracaktır.Siz kendinize uygun olan bölümü seçtikten sonra Tamam tuşuna basmanız yeterli olacaktır.