Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

2017 Honda Civic Type R fiyatı

Araba tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği 2017 model Civic Type R hız ve tasarım tutkunlarının yeni gözdesi olacak.

2017 honda civic type r

Civic Type R hayranları uzun zamadır 2017’de adeta baştan aşağı değişen modelini bekliyordu.Güçlü bir motoru ve alışılagelmişin dışına çıkan tasarımı ile 2017 Honda Civic Type R fiyatıda netleşti.İsterseniz kısaca 2017 Honda Civic Type R özelliklerine bakalım;

İlk olarak tabiki çok güçlü bir motor görüyoruz.4 silindirli VTEC Turbo 1996 CC’lik bir motor görüyoruz.Bu motor 310 beygir gücünde ve 400 Nm güç üretmektedir.Performans arabası olduğu için sadece 6 ileri manuel vites seçeneceği bulunmaktadır.235/35/R19 lastikleri ile oldukça spor bir tasarım ön plana çıkmaktadır.0’dan 100 Km hıza ise sadece 5.7 saniyede çıkan bu aracın maksimum ulaştığı hız ise saatte 270 Km’dir.2017 Yeni Honda Civic Type R yakıt tüketimi nasıl diye merak ediyorsanız şehir içi ortalama 9.4 LT, şehir dışı ortalama ise 6.1 LT olarak belirtilmektedir.

2017 Honda Civic Type R fiyatı Honda resmi internet sitesinde yazan bilgiye göre 61.053 Euro‘luk bir fiyat etiketine sahiptir.

Kategoriler
Araba Haberleri

Yeni Honda Civic test sürüşü yorumları (2017)

Yeni kasa Honda Civic test sürüşü yorumları merak ediliyor.Bu modeli almak isteyenler araştırmalar yapmaya devam ediyor.

2017-honda-civic-yeni-kasa-yorumlari

2017 Yeni Honda Civic resmi olarak tanıtıldı.Yenilenen tasarımı ile büyük beğeni toplayan Honca Civic için test sürüşleri randevuları başladı.otomobil tutkunları test sürüşleri yapmak için Honda bayilerine koştu.Test sürüşleri için bayilere gidenler malesef yoğunluktan dolayı eli boş dönebiliyor.Teknoscrool.com olarak önerimiz test sürüşüne gitmeden önce Honda’nın resmi internet sitesi üzerinden test sürüşü formu doldurunuz.Bu sayede istediğiniz güne ve tarihe alıp rahatça test sürüşü yapabilirsiniz.

Otomobil tutkunlarından istediğimiz Yeni Honda Civic test sürüşü sonrasında yorumlarınızı bekliyoruz.Özellikle motor gücü,konfor,yalıtım,yakıt tüketimi v.s. v.s. her türlü görüşlerinizi merak ediyoruz.

Not: Yeni Honda Civic test sürüşü yapmak için online formu doldurmanızda fayda var.Adresi kopyalayıp internet tarayıcısına yapıştırınız ” honda.com.tr/yeni-civic-sedan-test-surusu