Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

beIN Sports Kablo TV kaçıncı kanalda?

Bir ziyaretçimiz Kablo TV beIN Sports kaçınca kanalda olduğuna dair soru sormuştur. Bizde elimizden geldiği kadar detaylı bilgi vermek istiyoruz.

beIN Sports kanallar artık HD olarak kablo tv’den yayınlanmaktadır. beIN Sports’un 6 farklı kanalı bulunuyor ve HD olarak yayınlanmaktadır.

beIN Sports Haber kanalı 223.kanalda
beIN Sports 1 232.kanalda
beIN Sports 2 233.Kanalda
beIN Sports 3 234.kanalda
beIN Sports 4 235.kanalda
beIN Sports MAX 1 236.kanalda
beIN Sports MAX 2 237.kanalda yayınlanmaktadır.

Tabi Süper Lig maçları izlemek için aylık ücret ödemek zorundasınız. Kablo TV resmi internet sitesine baktığımızda ise 99 TL aylık ücretinin olduğunu görüyoruz.

beIN Sports kanalları Kablo TV alıcınızda bulamıyorsanız uydu alıcınızı kapatıp tekrar açtığınızda kanal güncellemesi yapacaktır. Bu güncellemeden sonra kanallar gelecektir. Son olarak kanalların yerlerini değiştiremiyorsunuz.

Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

beIN Connect özelliğini hangi alıcılar destekliyor? Ücretli mi

beIN Connect özelliği ile yayın akışına bağlı kalmadan istediğiniz yayınları izleyebilme olanığınız bulunmaktadır.

Eğer çok yoğun çalışıyorsanız ve takip ettiğiniz diziler yada filmler bulunuyorsa ve izleyemiyorsanız beIN Connect hizmeti tam size göredir.

Bu hizmeti malesef herkes kullanamamaktadır.Belli şartları taşımanız gerekmektedir.

beIN Connect ücretli mi?

Bu özelliği herkes ücretsiz olarak kullanabilmektedir.beIN Sports canlı maç yayınları haric istediğiniz yayını istediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

beIN Connect’i hangi alıcılar destekliyor?

Portal desteği olan kutular: DT-5103, DT-5104, DT-7103, DT-9102, DT-9103, DT-9104, DT-HY6100, DT-HY6101, DT-61440UHD HM-9502, HM-9503, HM-9504, HM-9505’tir.

beIN Connect özelliğini kullanmak için internetiniz olması gerekmektedir.Eğer kotalı bir internetiniz varsa kesinlikle kullanmayınız.Online olarak izleneceği için kotanız çok çabuk dolacaktır.

beIN CONNECT özellikli uydu alıcısına bağlayacağınız harici sabit disk ile canlı yayını durdurup, geri alabilir, evde yokken programları kaydedip, dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Ayrıca USB hafıza kartınızı takarak müzik ve fotoğraf arşivinize ulaşabilirsiniz.

Kayıt özelliği ile yapabilecekleriniz

Canlı yayını durdurabilir, ileri / geri sarabilir ve tüm bunları HD görüntü kalitesinde yapabilirsiniz.
Dilediğiniz kanaldaki canlı yayını kaydederken, harici sabit diskinizde daha önceden kaydettiğiniz içerikleri izleyebilirsiniz.

Uzaktan (WEB, SMS, Iphone ve Ipad ) kayıt emri vererek siz evde yokken dilediğiniz programı kaydedebilirsiniz.
Kaydettiğiniz programları izlerken ileri / geri sarabilir, kumandanızdan rakam girerek dilediğiniz dakikaya gidebilirsiniz.