Bilim ve Teknoloji

WhatsApp messenger durduruldu hatası

Bir ziyaretçimiz bize WhatsApp durduruldu hatası aldığını ve bu sorunu nasıl düzeltebileceği konusunda yardım istemiştir.

İnternette uzun süre araştırma yaptığımızda bu sorunu çözmek için bir kaç yöntem bulunmaktadır.Ama hangisi yüzde 100 çözüm sunuyor bunu malesef deneyerek bulabilirsiniz.Teknoscrool olarak bu hata ile karşılaşmadığımız için deneme yanılma yöntemi malesef yapamadık.Biz yinede bu yöntemleri yazarak denemenizi istiyoruz.

  • İlk olarak Telefonunuzdan Ayarlar bölümüne giriş yapınız.
  • Daha sonra uygulamalardan WhatsApp’a tıklayınız.
  • WhatsApp başlığı altığında uygulama bilgileri açılacaktır.
  • Bu sayfada verileri temizle ve önbelliği temizle butonlarını deneyiniz.

Eğer yukarıdakiler size yardımcı olmuyorsa WhatsApp uygulamasını telefonunuzdan kaldırın ve yeniden başlatın.Daha sonra tekrardan Google PlayStore’a giriş yaparak WhatsApp uygulamasını indiriniz.WhatsApp görüşmelerinizin yedeği olduğu için yazışmalarını kaybolmayacaktır.

Bu şekilde de olmadıysa mecburen telefonu fabrika ayarlarına döndürmekten başka çareniz bulunmamaktadır.Telefonu resetlediğinizde içinde bulunan bütün verilerin sileneceğini unutmayınız.Rehber,galeri v.s. bütün yedeklerinizi almanızı öneririz.

Başka bir yöntem ile bu sorunu aşan olursan bize çözüm yöntemini yorum olarak yazabilirseniz bu yazıya eklemek isteriz.Bu sayede kesin bir çözüm yöntemi bulmuş olacağız ve bu sorun ile karşılaşan diğer WhatsApp kullanıcılarına yardımcı olmuş olacaksınız.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu