Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

Pokemon GO Chat uygulaması (Android ve İOS)

Pokemon GO chat uygulaması nasıl?

pokemon go chat

Pokemon GO oyunu tüm ülkelerde aktif olmamasına rağmen popülerliğini her geçen gün arttırmaya devam ediyor.Sanal gerçeklik üzerinde en iyi oyun olduğunu söyleyebiliriz.Milyonlarca kişi sokaklarda pokemon avlamak için kilometrelerce yol yürüyor.Birçok kişi keşke oyun içerisinde diğer oyuncular ile konuşsaydım diye düşünürken beklenen uygulama geldi.Pokemon GO – GOChat uygulaması çıktıktan sonra çok kısa süre içinde binlerce kişi tarafından indirildi.

Pokemon GO – GoChat uygulaması hem android işletim sistemine sahip hem İOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda kullanılmaktadır.Teknoscrool.com olarak bu uygulamayı sizlerle paylaşmak istedik.Fakat Google Play Store sayfasına baktığımızda bu uygulamadan hata aldıklarını söyleyen kullanıcıların olduğunu görmekteyiz.Eğer bu uygulamayı deneyip çalışıp çalışmadığı konusunda geri dönüş yapabilirseniz çok seviniriz.

Pokemon GO – GoChat indir (Android)

Pokemon GO – GoChat indir (İOS)

Yazar Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

“Pokemon GO Chat uygulaması (Android ve İOS)” için bir yanıt

Çok eleştiriler almasına rağmen Türkiye’de epey kullanıcısı oldu. Ülkemizde çok kişi bu oyunun her ne kadar bazı durumlarda rahatsızlık ve huzursuz edici olsada bakıldığında epey bir indirme oranı olmuştur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir