Kategoriler
Bilim ve Teknoloji

İnstagrama nasıl reklam verilir?

İnstagrama nasıl reklam verilir?

instagrama reklam nasıl verilir

İnstagram kısa süre önce ” Reklam Almaya” başladı. kullanıcıları da bu durum çok memnun etti. Çünkü, işletme sahipleri artık reklamı daha çok kullanarak, insanlara bu şekilde daha doğrudan ulaşmayı hedefler. İnstagram gibi sosyal gücü çok fazla olan bir hesap üzerinden reklam almakta, artık kısa sürede daha çabuk ulaşılan bir durum oluyor. İnstagramı kullanarak, reklam vermek nasıl yapılır sizler için gösterelim istedik.

Busines Menager reklam servisiyle hayata geçen ” İnstagram Reklam Verme ” servisi, bu ağla beraber işletmelerin kısa sürede sisteme üye olarak, reklamlarını yayınlamalarını sağlıyor. bu serviye üye olabilmek için, Facebook ağını aktif bir şekilde kullanmak  gerekiyor. Yani Facebook ağı üzerinden İnstagram reklam verme işlemini yapacaksınız. Busines Menager sistemine üye olacak kişinin, sosyal ağlarda her zaman aktif olacak bir kişinin olması gerekir. İşletme içerisinde bu açıdan birini görevlendirme yapabilirsiniz.

https://business.facebook.com/

Yukarıdaki Linke tıkladığınız zaman, Facebook üzerinde yer alan Reklam verme ağına giriş yapmış olacaksınız.

– Kullanmaya Başla- İleri seçeneklerine tıklayın

– İnstagram Reklam yazan yeri göreceksiniz. buraya tıklamanız gerekiyor

– Artık Reklam Verme işleminiz başlamış olacak. sonrasında ise

– Reklamları Yönet diyerek, her türlü gelişmiş ayarı yapar bu sayede daha aktif bir reklam yönetimi yaparsınız

İnstegram Reklam Vermek bu şekilde kolay olan bir durum. Reklam Üyeliğini gerçekleştiren kişinin, İnstagram ve diğer ağlar üzerinde etkin olan biri olması gerekir. Reklamları yönetmek ve reklam boyutlarını ileriye taşımak için, gerekli olan özeni göstermesi lazım. İnstagrama reklam vermeniz halinde, çok sayıda kullanıcıya ulaşır ve insanların sizden haberi olmasını kısa sürede sağlarsınız.

Yazar Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir