Bilim ve Teknoloji

General Mobile GM 5 Plus Format Atma Sıfırlama Reset

GM 5 Plus modelini fabrika ayarlarına döndürmek istiyorsanız yada formakt atmak istiyorsanız bu yazımız tam size göre.

gm 5 plus format atma

General Mobile GM 5 Plus cihazınızda herhangi bir nedenle problem yaşıyorsanız; virüs veya ayarlar nedeniyle sorunlarla karşılaşmışsanız fabrika ayarlarına dönerek telefonunuzu sıfırlayabilirsiniz. Fabrika ayarlarına döndüğünüzde telefon belleğindeki verilerin silineceğini unutmamalısınız. Dosyalarınızı yedekledikten ve şarjınızı %60 civarlarında doldurduktan sonra sıfırlama işlemi yapabilirsiniz.

GM 5 Plus Fabrika Ayarlarına Sıfırlama nasıl yapılır

Sıfırlamak için kullanılan en basit yöntemlerden biri; ayarları kullanmak. Bunun için Menü-Ayarlar-Yedekle ve sıfırla-Fabrika verilerine sıfırla-Telefonu sıfırla-Herşeyi Sil

Tuşları Kullanarak Sıfırlama Yapma İşlemi

Donanım tuşlarından yardım alarak cihazınızı sıfırlayabilirsiniz. Telefonunuzu kapattıktan sonra Ses yükseltme tuşu ile birlikte Açma tuşuna basın. Android resmi gelene dek tuşlara basın. Komut yok yazısı çıkınca Açma tuşu ile beraber Sesi yükselt tuşlarına beraber basın.

Gelen ekranda Sesi azalt tuşundan yardım alarak Wipe Data/Factory Reset seçerek Açma tuşuna basın. Gelen ekranda Sesi Azalt tuşunu kullanarak Yes seçin ve Açma tuşuna basın. Gelen ekranda Reboot System Now seçerek Açma tuşuna basın. Bu işlemlerden sonra format atma işlemi sonlanmıştır. Cihazınız fabrika ayarlarına dönmüş olacaktır.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu