Bilim ve Teknoloji

En hızlı şarj olan akıllı telefonlar hangileri

En Hızlı Şarj Olan Akıllı Telefonlar hangi modeller

şarj

Akıllı Telefon Piyasasında özellikleri yanında, ” Batarya ve Şarj olma Hızı  da” kullanıcılar tarafından takip edilen durumlar. Akıllı telefonlar artık çok sayıda bilgiyi ve özelliği içerirken, bazı zamanlarda şarjın çabuk bitmesi de, zor bir telefon kullanmayı beraberinde getiriyor. İnsanlar, özelliklerin yanında, Çabuk şarj olması gibi durumlara dikkat çekmek istiyor.

Akıllı Telefonlar Arasında ” Hızlı Şarj Olan” modeller de önemlidir. Ama, hızlı olmalarının yanında, bunu  daha kısaya indirmeden yapmaları lazım. eğer 1 saat altına düşerse, telefonun ısınma yada erken kapanma gibi durumları da oluşur. Bu tarz telefonlara bir bakalım.

Moto X pure,  1 saat 20 dakika da şarj oluyor. Telefonun çıkmayan bir bataryası ve 3000 Mah kadar da batarya gücüne sahip.

Nexus 6p, ” 1 Saat 31 Dakika” kadar dolma zamanı var. 3450 Mah batarya gücüne sahip.

Galaxy Not Edge, ” 1 Saat 25 ” dakikada dolma hızı var. 300 mah batarya gücüne sahip Edge, ısınmalara karşı korumalı bir telefon

Note 5 , ” 1 Saat 31 ” Dakikada dolan Note 5, 300 Mah batarya gücüne  sahip.

LG G4, yaklaşık olarak 2 Saat 4 dakikada dolan LG G4 Serisi, kasma yada ısınmalara karşıda güçlü bir önlem almış durumda.

iPhone 6 Plus yaklaşık olarak ” 3 Saat 5 Dakikada” dolma potansiyeline sahip.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu