Bilim ve Teknoloji

Asus Zenfone 2 Laser Özellikleri

Asus Zenfone 2 Laser Karşınızda

1

Asus, Akıllı telefon konusunda birçok yolu denemiş ve farklı bir model üretmeyi kafaya koymuştu. Asus Zenfone 2 modeli piyasaya çıktı. İlk olarak tasarımı dikkatleri çekti. Arka kapak kısmı biraz LG G4 modeline benzese de, aslında genel olarak güzel ve özel bir tasarıma sahip. telefon bu sayede hem teknik hemde İşletim sistemi olarak farkını gerçekten ortaya koyuyor.

Asus Zenfone 2, ” Gorilla Glass 4 ” ekranı kullandı.  Ekran genişliğinin yanında, Piksel ve görsel olarak HD bir görüntü kalitesi bu modelde hemen yer alırken, harika bir tasarım da buna eşlik ediyor. 5.5 İnç ekran genişliği de var.  Asus bu konuda tasarım ve ekran kalitesini harika bir boyuta getirdi.

2

Ön Kamerası 5 MP özelliğe sahip. Ama akıllı Sensör ve kamera kalitesinin HD olması sayesinde çok daha iyi fotoğraflar çekeceksiniz. Arka kamera ” 13 MP” ve Sensör özelliği asıl arka kamera da kullanılmış. FULL HD çekimler ve tamamen direkt odaklanma sayesinde, artık yeni görüntüler elde etme konusunda bir adım önde olacaksınız.

Android Lollipop özelliği de telefonu baya bir hızlandırmış durumda.  Lollipop güncellemeleriyle beraber, telefon ilerleyen zamanlar da daha çok hızlanacak.  2 GB RAM bulunana Zenfone modelinde, hızlandırılmış işletim sistemi de yer almakta.

Türkiye Satış Fiyatı: 999 TL olarak satışa sunulacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu