Araba Haberleri

Toyota C-HR yorumları

Toyota C-HR Hybrid yorumları,fiyatları v.s. v.s. kısaca bu araba hakkında yorumlar arıyorsanız bu yazımız tam size göredir.

toyota-c-hr-yorumlari

Televizyon reklamlarında yeni Toyota C-HR modelini gördükten sonra hemen internetten fiyat araştırması ve bu harika arabayı incelemek istiyor.Tasarım olarak çok farklı olan Toyota C-HR, iç tasarım olarakta kendine hayran bıraktığını söyleyebiliriz.Toyota resmi internet sitesine baktığımızda Toyota C-HR modeli 83.850 TL’den başladığını ve 113.650 Bin TL aralıklarında fiyatları bulunmaktadır.Tabi bu fiyat aralıkların içinde Hybrid seçeneğide bulunmaktadır.Toyota C-HR Hybrid modelleri ise 98.000 TL ile 106.400 TL arasında 3 modeli bulunmaktadır.Alışagelmiş tasarımın dışında olan Toyota C-HR için araba tutkunları hemen test sürüşü yapmak için bayilere gidiyor.Yeni yıl girmeden araba sahibi olmak isteyenler ise seçeneklerinin arasına Toyota C-HR modelini ekledi.

Teknoscrool.com olarak Toyota C-HR modeli almayı düşünenler için bir sayfa oluşturmak istedik.Kısaca Toyota C-HR kullananlar kulübü sayfası diyebiliriz.Toyota C-HR test sürüşü yapan değerli ziyaretçilerimizden araba hakkında ilk görüşlerini ve yorumlarını bekliyoruz.Toyota C-HR performansı,iç mekan kalitesi,dış tasarım,sürüş keyfi,yakıt tüketimi, hybrid motor performansı nasıl v.s. v.s. aklınıza gelen yorumlarınızı bekliyor olacağız.Sizin yorumlarınız ile bu arabayı almayı planlayanlara ön fikir vermiş olacaksınız.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu