Toyota C-HR yorumları

Toyota C-HR Hybrid yorumları,fiyatları v.s. v.s. kısaca bu araba hakkında yorumlar arıyorsanız bu yazımız tam size göredir.

toyota-c-hr-yorumlari

Televizyon reklamlarında yeni Toyota C-HR modelini gördükten sonra hemen internetten fiyat araştırması ve bu harika arabayı incelemek istiyor.Tasarım olarak çok farklı olan Toyota C-HR, iç tasarım olarakta kendine hayran bıraktığını söyleyebiliriz.Toyota resmi internet sitesine baktığımızda Toyota C-HR modeli 83.850 TL’den başladığını ve 113.650 Bin TL aralıklarında fiyatları bulunmaktadır.Tabi bu fiyat aralıkların içinde Hybrid seçeneğide bulunmaktadır.Toyota C-HR Hybrid modelleri ise 98.000 TL ile 106.400 TL arasında 3 modeli bulunmaktadır.Alışagelmiş tasarımın dışında olan Toyota C-HR için araba tutkunları hemen test sürüşü yapmak için bayilere gidiyor.Yeni yıl girmeden araba sahibi olmak isteyenler ise seçeneklerinin arasına Toyota C-HR modelini ekledi.

Teknoscrool.com olarak Toyota C-HR modeli almayı düşünenler için bir sayfa oluşturmak istedik.Kısaca Toyota C-HR kullananlar kulübü sayfası diyebiliriz. yapan değerli ziyaretçilerimizden araba hakkında ilk görüşlerini ve yorumlarını bekliyoruz.Toyota C-HR performansı,iç mekan kalitesi,dış tasarım,sürüş keyfi,yakıt tüketimi, hybrid motor performansı nasıl v.s. v.s. aklınıza gelen yorumlarınızı bekliyor olacağız.Sizin yorumlarınız ile bu arabayı almayı planlayanlara ön fikir vermiş olacaksınız.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (5 votes, average: 3,40 out of 5)
Loading...
Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir