Android Haberleri

Google Play Store Üzerinden Bilgisayara Uygulama Nasıl İndirilir

Play mağazasından bilgisayarınıza uygulama indirmek istiyorsanız uygulama kısa yolunu mail şeklinde telefonunuza göndermeniz gerekmektedir. Bunun için ilk olarak eklenti kurmanız gerekecek.

google play store pc

Chrome sayfasını açıp önce sağ üst tarafta bulunan üç çizgi kısmına tıklayın. Daha sonra karşınıza çıkan ekrandan Diğer araçlar kısmına gelerek Uzantılar kısmına girin. Bu kısımda tarayıcı da yer alan uzantılar açılacak. En alt kısımda ise Google işaretli daha fazla uzantı ekle bölümü bulunacak. Bu kısımda uzantı ara kısmını görüntüleyebilirsiniz. Daha sonra arama kısmında APK Downloader yazarak aratın.

Uygulamayı bulun ve ardından eklentiyi yüklee deyin. Eklentiyi aktifleştirmek için önce Uzantılar kısmına girin ve uzantının yanındaki butonu işaretleyin. Aktifleştirdikten sonra uygulama mağazasına gidin ve indirin. Bu kısımda sizden cihaz bilgileri istenecek. Bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde girdikten sonra indirme işlemini yapabilirsiniz. Daha sonra telefon ve bilgisayarı usb kablo kullanarak birbirine bağlayın. Bağlantı yaptığınızda apk dosyasını telefona atarak yükleme yapmanız yeterlidir.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu