Android Haberleri

Galaxy S4 Lollipop performans güncellemesi sonrası nasıl?

android lolipop performansGeçtiğimiz aylarda samasung galaxy s4 telefonu için android lollipop sürümü güncellemesi gelmişti.Bir çok kişi bu lollipop sürümünden sonra şarj konusunda sıkıntılar yaşıyor.Daha çabuk bitme olaylar sıklıkla yaşanmaya başlamıştı.Onun haricinde herhangi bir sıkıntı yoktu.

Fakat geçen günlerde performans güncellemesi adı altında yaklaşık 480 MB’lık bir güncelleme geldi.Bu güncellemeden sonra galaxy s4 telefonlarında takılmaların ve kendi kendine telefonun başlaması ortaya çıktı.Bu sorun ile karşılaşan bir ziyaretçimiz bu konuyu açmamızı ve bu sorun ile karşılaşan başka herhangi bir kişi olup olmadığını merak ediyor.

Teknoscrool olarak galaxy s4 telefonumuzada gelen performans güncellemesi sonrasında yüzde 10 şarj varken telefonun ard arda kendi kendine yeniden başlaması ve ara sırada olsa kilitlenmesi olayı başlaması canı sıkıyor.Bu durumlar ile başka karşılaşan varsa lütfen bize yorum olarak yazabilirse çok seviniriz.

Bu sorunun telefon kaynaklımı yoksa performans güncellemesinden mi diye çözmemiz gerekmektedir.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

3 Yorum

  1. Bende de ayni sorun var arkadasim telefondan da bilgim var az cok ve kendimce test ettim guncelleme geldiginde. Sarj sorunu, son uygulamalari kapatma, muzik efekleri vb. Daha cok hatalar var sizin dediginiz gibi. Umarim bir daha ki guncelleme de bu hatalar duzeltilir oyle umuruyorum. Guncellemeyi bekliyoruz insaAllah bir an once gelir!

  2. bende lolipop tan kaynaklı sağ ve sol tuşlar iptal etmiş nedeni nedir

  3. s4 türkiye modeli kullanan arkadaşlar bende lollipop güncellemesinden sonra telefonumda daha çabuk ısınma, şarjımın kitkat versiyonuna göre daha çabuk bitmesi, müzik çalarda hangi ekolayzer ayarını seçsem herhangi bir etki etmeme gibi sorunlar oluştu, cihazım samsung türkiye cihazı güncellemeyide direkt olarak wi-fi dan yani firmadan gelen güncelleme verileriyle güncelledim, sizdede aynı problemler var mı? kontrol edermisiniz? sadece benim telefonumda yoksa herkeste aynı sorun varsa firmaya bildirelim mi sanırım bu son güncellememizdi eğer böyle olursa telefonu kullanamayacağız bu gidişle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu