Android Haberleri

Galaxy Note 3 lollipop güncelleme sonrası şarj çabuk bitiyor

Galaxy Note 3 güncelleme şarj süresi nasıl?

android lolipop

Samsung galaxy note 3 akıllı telefonu olanlar için 2 gün önce lollipop android işletim sürümü güncellemesi geldi.Bir çok kişi bu güncelleme sabırsızlıkla bekliyordu.

Güncellemeyi hemen yapanlar yavaş yavaş yorumlarını yapmaya başlıyor.İnternette baktığımıza göre bir çok kişi Galaxy note 3 şarj sorununun güncelleme sonrası ortaya çıktığını söylüyor.Aslında akıllı telefonlarda şarj sorunu zaten başlı başına bir dert.

Fakat lollipop sürümü güncellemesinden sonra galaxy note 3’de yüzde 30 oranında şarjın daha az gitmeğe başladığı konuşuluyor.

Sizlerdende yorumlar bekliyoruz.

Teknoloji

Bilim ve Teknoloji Haberlerini yakından takip ediyorum. Ayrıca gelen her sorulara cevap vermeye çalışıyorum.

İlgili Makaleler

11 Yorum

  1. Güncelleme sonrası hem şarj dolum süresi uzadı, hem de tüketim ciddi belirgin düzeyde arttı. Sabah şarjdan çıkardığım telefonumu 22:00 lere kadar kullanmakta iken şu an 18:00 gibi bitmektedir. Acilen konuyla ilgilenilmesi lazım. Görsel efektlerin haricinde olumlu pek bir durum göremedim. Ayrıca aşırı ısınma sorunu da var.

  2. Lolillop Yükledikten sonra note 3 cihazı acaip ısınıyor yüzde 30-35 şarzı erken bitiyor. Çok yazık hemen çözüm istiyoruz.

  3. Hem N9000 hem N9005 note 3 kullanıcısıyım. Güncelleme sonrası her 2 si de feci şekilde yavaşladı. Geceden sabaha durur vaziyette %2 azalan sarj %10 a çıktı. Sabah full olan sarj öğlen yarıya düşüyor. Klavyesi tam bir saçmalık kullanması insanı deli ediyor. Kendi kendine saçma şeyler yazıyor. Menü geçişleri eskisine göre abartmıyorum 1sn gecikmeli. Ben tlf u hızlı kullanmaya alışmış biri olarak bu lollipop benim hızıma yetişemiyor. Geç sarj oluyor. Boşta çalışan ram 0.5gb arttı. 1.2 lerde olan 1.7 lere çıktı. Acayip şekilde ısınan bir tlf kullanır olduk. Eskiden güneşin altında oyun oynadığımız hali bunun boştaki halinden iyiydi. Kısaca yuklemediyseniz sakın teşebbüs etmeyin. Çok pişman oldum yüklediğime, tüm kullanıcılar da geri dönmenin hesabını yapıyor…

  4. Aynı şekilde güncelleme sonrası telefon cayır cayır yanıyor. Günde bir kere şarj ettiğim cihaz artık günde en az 2 hatta 3 kez şarja bağlanıyor. Ya yeni güncelleme ile sorun çözülecek yada sürüm dusurecegiz çare kalmadı.

  5. Bu forumda soruları cvp layacak yetkili bi yavsak yokmu.bir sürü dert yanmis insanlat

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu