Baba Candır Müjde Kimdir

Baba Candır dizisinde Müjde kimdir diye araştırma yapıyorsanız işte ayrıntılar..

Baba Candır Müjde fotoğrafları

TRT-1 ekranlarında yayınlanan Baba Candır dizisi büyük bir beğeni ile izlenmektedir.Dizinin konusu ve karakterleri nedeniyle her geçen bölüm izleyicileri sayısı artmaya devam ediyor.Diziye Müjde karakteri ise ayrı bir renk katmaktadır.Konuşmaları ve Salih Bey’e olan hareketleri ile çok seviliyor.Birçok kişi Baba Candır dizisinde Müjde karakterinin kim olduğunu merak etmektedir.

Baba Candır dizisinde Müjde karakterini Mehtap Altunok canlandırmaktadır.Aslın Müjde Altınok’u yakından tanıyoruz.Yaşını göstermeyen ünlüler arasında gösterilen Mehtap Altunok (d. 1972), Türk sunucu, seslendirme sanatçısı ve oyuncu. Çeşitli TV dizisi ve reklam filmlerinde rol aldı.

Ayrıca bazı yapımların seslendirmesinde yer aldı ve bir dönem NTV kanalında hava durumu sunuculuğu da yaptı.Türkiye’de CarrefourSA hipermarketin tanıtım filmlerinde ekran yüzü olmuştur. Son dönemde Show TV ekranlarında yakın zamanda yayınlanmış Doktorlar adlı dizide Jülide karakterini canlandırmıştır. Altunok 2015 in yaz aylarinda TRT 1 de baslayan Baba Candir dizisinde yer almaktadir.

FOTOĞRAFLARLA MEHTAP ALTUNOK

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Bilim ve Teknoloji Haberleri

2 Yorum

  1. xx

    10 Ağustos 2016 at 21:26

    7 eylül doğumludur..

  2. xx

    10 Ağustos 2016 at 21:27

    ben biliyorum. 7 eylül 1972…. buda (2016 yılındayız) 44 yaşında olduğunu gösteriyor..

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir