Zenfone modelleri için Pokemon GO APK dosyası indir

konum bulunamadı (GPS hatası) nasıl çözülür ve Zenfone modellerinde nasıl oynanır diye merak ediyorsanız işte bu soruların cevabı;

pokemon go konum hatası

Pokemon GO oyunu çok kısa zaman içinde milyonlarca kişi tarafından oynanmaya başlandı.Sanal gerçeklik üzerine yapılan oyunlar arasında en çok tercih edilen Pokemon GO oyunu bildiğiniz üzere intel işlemcili telefonlarda oynanamıyordu.ASUS’un birçok modelinde intel işlemcisi bulunduğu için Pokemon GO oyunu oynanmıyordu.Bu durumdan dolayı sadece Türkiye’de değil tüm ülkelerde tepki yorumları gelmişti.

Sonradan yayınlanan bir APK dosyası ile intel işlemci telefonların ve tabletlerin bu sorunu giderildi.Bu haberi duyan kullanıcılar hemen bu apk dosyasını indirmeye başladı.Teknoscrool.com olarak bu apk dosyasını sizlerle paylaşmak istedik.

Ayrıca bu güncellenen APK dosyası ile birçok sorunların giderildiğide belirtiliyor.Özellikle konum bulunamadı hatalarıda çözüldüğü yazmaktadır.

Güncellenen APK dosyası indirmek için: http://www.apkmirror.com/apk/niantic-inc/pokemon-go/pokemon-go-0-29-2-release/pokemon-go-0-29-2-android-apk-download/

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Bilim ve Teknoloji Haberleri

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir