Lenovo Moto G4 Plus özellikleri ile etkileyici!

Lenovo Plus Türkiye’ye gelecek mi?

lenovo moto g4 plus

Lenovo modeli için uzun zamandır söylentileri çıkmıştı.Lenovo akıllı telefon sektöründe önemli bir yer edinmektedir. artık kendi bünyesinde telefon üretmeyecek.Lenovo bünyesinde üretilen Lenovo Moto G4 Plus modeli ilk serisi ile teknoloji tutkunlarına ile tanıştırıldı.Lenovo Moto G4 Plus iki farklı sürüm ile geliyor.3 GB RAM/32 GB dahili depolama hafızası ve 2 GB RAM/16 GB‘lık dahili depolama hafızası ile gelecek.Kamera özelliklerine baktığımızda ise 16 megapiksellik bir arka kamera ve 5 megapiksellik Ön kamera bulunmaktadır.

Bu güçlü telefonda 3000 mAh‘lık bir batarya yer alıyor.Ayrıca Turbo Charger hızlı şarj teknolojisi ile 15 dakikalık şarj ile 6 saatlik bir kullanım hedeflenmektedir.Lenovo Moto G4 Plus parmak izi sensöründe çok iddaalı olacağı belirtiliyor.Çok kısa sürede tuş kilidini açabileceği belirtiliyor.

Android 6.0 Marshmallow sürümü ile gelen bu model yurt dışında 225 dolarlık fiyat ile satılacak.Bu modelin Türkiye’ye gelip gelmeyeceğine dair herhangi bir açıklama bulunmamaktadır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Bilim ve Teknoloji Haberleri

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir