HTC One A9 hızlı ayarlar nasıl düzenlenir?

Sizlerden gelen yardım maillerini cevaplamaya devam ediyoruz.Eğer sorularınızı geç cevap veriyorsak lütfen kusura bakmayınız.Murat isimli takipçimiz modelinde yukarıdan aşağıya kaydırılan hızlı ayarlar menüsüne Wİ-Fİ ve Bluetooth özelliğini nasıl ekleyeceğini sormuştur.HTC One A9 kullanma kılavuzunda yazan bilgileri size aktarmak istedik.

Hızlı Ayarları kullanma

Hızlı ayarlar panelinde, Wi-Fi ve Bluetooth gibi ayarları kolayca açın veya kapatın.

İki parmağınızla, durum çubuğundan aşağı kaydırın.

htc-a9-hizli-ayar-kullanma
Zil sesini değiştirmek, bir Wi-Fi bağlantısı kurmak ya da hesaplarınızı eklemek ister misiniz? Bunu
ve daha fazlasını Ayarlar’da yapabilirsiniz.

1Hızlı Ayarlar panelinden veya Uygulamalar ekranından Ayarlar’ı açın.Hızlı Ayarlar öğesini açmak için iki parmağınızı kullanarak durum çubuğundan aşağıya doğru kaydırıp ayarlar öğesine dokunun.Giriş ekranında,
menü öğesine dokunarak Uygulamalar ekranına geçin ve ardından Ayarlar’a dokunun.

İşte değiştirebileceğiniz temel ayarlar:

Açmak veya kapatmak için Wi-Fi gibi bir öğenin yanındaki Açık/Kapalı anahtarına dokunun. Ayarlarını yapılandırmak için öğenin kendisine dokunun. Bir zil sesi ayarlamak, bir ses profili seçmek ve gelen çağrı sesi ayarlarını yapılandırmak için Ses ve bildirim üzerine dokunun.

Duvar kağıdını değiştirmek, Giriş Ekranı’na widgetler ve kısayollar eklemek için Kişiselleştir öğesine dokunun.E-posta, sosyal ağlar vb. gibi farklı hesaplar eklemek ve buralarda oturum açmak için Hesaplar ve eşitleme öğesine dokunun.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Bilim ve Teknoloji Haberleri

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir