Google.com.tr açılmıyor! Fakat google hariç diğer siteler açılıyor

Sadece google.com.tr açılmıyor diğer siteler açılıyor sorunu yaşıyorsanız bu yazımız tam size göredir.

google-haricinde-her-yer-aciliyor

Teknoscrool.com olarak uzun zamandır destek maillerinize cevap veriyoruz.Her türlü sorunlarınızı bize ileterek elimizden geldiği kadar sizlere yardımcı olmaya devam edeceğiz.Gelen bir maili sizlere ile paylaşmak istedik.

Soru: Merhabarlar teknoscrool yönetimi.Bilgisayarım ile internete giriyorum fakat google.com.tr açılmıyor.İlk başta internetimin olmadığını düşündüm.Birçok sefer modemi resetledim tekrardan wi-fi şifresi girdim fakat google.com.tr’ye tekrar girmedi.İşin garibi ise google.com.tr haricindeki bütün sitelere girebiliyorum.Sorunsuz olarak her türlü internet sitesi açılırken sadece google.com.tr açılmıyor ve normal olarak hiçbir şey arayamıyordum.

Cevap: Bu sorunu halletmek çok basittir.Yapmanız gereken bilgisayarınızda “C:\windows\System32\drivers\ets\hosts ” dosyanını bulunuz.Dahasonra not defteri ile dosyayı açınız ve içindeki yazıları komple silin ve kaydet deyin.Bu işlemlerden sonra google.com.tr’ye giriş yapabileceksiniz.

Eğer yapamayan olursa bize yorum olarak yazın.Bİlgisayarınıza Team Wiewer kuruluysa sizlere uzaktan destek verebiliriz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Bilim ve Teknoloji Haberleri

1 Comment

  1. İrfan Emrah DURDU

    25 Mayıs 2017 at 11:07

    Merhabalar hosts dosyasının içeriğini tamamen boşalttım ama yine de google.com.tr yi açamıyorum. Team Wieweri kursam bana yardımcı olur musunuz?

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir