Galaxy Note 7 hafıza kartı takılıyor mu?

Galaxy microSD kart desteği olacak mı?

galaxy note 7 hafıza kartı

Samsung’un akıllı telefon sektöründe payı şüphesiz tartışılmaz olduğunu söyleyebiliriz.Samsung Note serisi birçok kişi tarafından çok seviliyor ve her yeni amiral gemisi modeli çok ilgi görmektedir.En son galaxy note 5’den sonra Galaxy Note 6 beklenirken Samsung, Galaxy Note 7 geleceği duyurulmuştu.Resmi olarak açıklanmadı fakat teknoloji takipçileri Note 7 hafıza kartı takılabilecek mi sorusun yanıt arıyor.Samsung Galaxy Note 4 modelinde bu özelliği sunarken malesef note 5 serisinde koymamıştı.

Hafıza kartı desteği olmadan akıllı telefonların hafızası bir yere kadar gidiyor ve doluyor.Yüksek çözünürlükteki fotoğraflar ve videolardan sonra hafızanın çabuk dolması zor olmamaktadır.Devamlı olarak bilgisayara bağla fotoğrafları,videoları v.s. taşıma yapmak her zaman olmuyor.Birçok kişi arşivlerini taşımak istemiyor.İşte burada yüksek kapasiteli microSD kart aranmaktadır.

Büyük tepkiler aldığı için Galaxy Note 7 modelinde microSD hafıza kartı desteği olacağını düşünüyoruz.Galaxy Note 7 resmi olarak tanıtıldıktan sonra detayları sizlere ileteceğiz.

Güncelleme: Galaxy Note 7 tanıtıldı.64 GB’lık dahili depolama hafızası bulunuyor.Ekstra microSD kart ile hafızası 128 GB’a kadar artırabilmektedir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...
Bilim ve Teknoloji Haberleri

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir