Apple Store randevu nasıl alınır?İşte ipuçları

Apple Store‘un randevulu teknik servis hizmeti nasıl çalışıyor? Apple randevu almak için ne yapmalı? Bu yazımızda sizlere yardımcı olabilecek bazı ipuçları yazmak istedik.

apple store randevu nasıl alınır

iPhone’unuz, iPad veya Mac bilgisayarınız bozulduğu zaman akla ilk gelen seçenek Apple Store olmaktadır.Fakat Apple’dan randevu almak çok zor olduğunu herkes bilmektedir.Bu sebepten dolayı ufak sorunlarınız varsa internet üzerinden sorunlarınızı halletmeye çalışmaktasınız.Fakat bu sorunlar halledilmediği zaman mecburen servis vermekten başka çareniz bulunmaktadır.Apple store randevusu almak için birçok bilgisayar başında devamlı randevu almaya çalışmaktadır.Fakat genellikle gelen şikayetler arasında apple randevu alamıyorum nasıl alınabileceği sorularıdır.

İnternette Apple store randevu nasıl alınır konusunda birçok ipuçu yazmaktadır.Neden Apple store tercih ediliyor.Düzenli bir çalışma sistemi olduğu için mağaza içinde çok fazla bir yoğunluk göremezsiniz.Eğer telefonunuz yeni ise ve pahalı bir telefon ise acemi kişilere verip telefona daha zarar vermektense yetkili serviste daha iyi hizmet alabilirsiniz.Eğer telefonunuz yapılmayacak bir durumda ise belli bir işgünü geçtikten sonra sizlere telefonun sıfır modeli ile değiştirilmektedir.

Peki Apple Randevu nasıl alınır?

Apple’dan randevu almak neredeyse imkansız.Apple Store’dan randevu alabilmek için forumlarda bazı ipuçları yazılmaktadır.

İlk olarak Apple randevu almak için gece 12’yi bekleyiniz.Saatler tam 00:00’ı gösterince apple’dan randevu almaya çalışınız.Gece 12’de randevu alanların sayısı oldukça fazla olduğunu söyleyebiliriz.Bu tekniği denedikten sonra randevu alanlar bize yorum olarak olumlu yada olumsuz olarak geri dönüş yaparsa çok memnun oluruz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Bilim ve Teknoloji Haberleri

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir