Samsung Nougat güncellemesi sonrası sorunlar?

Samsung Nougat güncelleme sonrasında sorun var mı yok mu konusunda sizlere sayfa açmak istedik.Galaxy S7 Edge,Galaxy S7,Galaxy S6 Edge,Galaxy S6 ve Galaxy güncelleme sonrasındaki deneyimler çok önemli olacak.

android nougat

Bildiğiniz üzere Android’in en son sürümü 7.0 Nougat sürümüdür.Henüz Nougat sürümü ülkemizde çok fazla bir telefon modelinde kullanılmıyor.Yavaş yavaş üst segment telefonlar Nougat sürümünü almaya başlayacak.Samsung Galaxy S6 ve Edge modelleri için Nougat sürümünün yakında geleceği belirtiliyor.Teknoscrool.com olarak Nougat sürümü galaxy S6 ve Edge modellerine güncelleme geldikten sonra herhangi bir sorun ile karşılıp karşılaşmadığınızı bizimle paylaşınız.

Özellikle Samsung Nougat sürümünden sonra telefonda şarj süresinin az gitmesi,performans sorunları,Wİ-Fi sorunları olup olmayacağı konusunda deneyimlerinizi bekliyor olacağız.Genellikle büyük android güncellemelerinden sonra birçok problemler yaşanmaktadır.

Bu sayede güncelleme yapmayanlar bu konumuz üzerinden yapıp yapmayacağı konusunda bilgi sahibi olacaktır.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...
Teknoloji
Bilim ve Teknoloji Haberleri

2 Yorum

  1. Samsung s6

    16 Mart 2017 at 14:15

    Samsung s6 androıd 7 guncellemesınden sonra hafıf de olsa donmaya başladı. Yardım lütfen

  2. AYDIN

    18 Mart 2017 at 21:05

    Note5 kullanicisiyim su anakadar nugat sonrasi tek problem sarj surem 4 saat kisaldi telefonu duzenli kullanan biriyim ve genellikle sarj surem hep ayni zamanda biterdi suan sure kisaldi extra bisey de yapmadi herzamanki kullanimda sarj az gidiyo

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir