Google Play Store Üzerinden Bilgisayara Uygulama Nasıl İndirilir

Play mağazasından bilgisayarınıza uygulama indirmek istiyorsanız uygulama kısa yolunu mail şeklinde telefonunuza göndermeniz gerekmektedir. Bunun için ilk olarak eklenti kurmanız gerekecek.

google play store pc

Chrome sayfasını açıp önce sağ üst tarafta bulunan üç çizgi kısmına tıklayın. Daha sonra karşınıza çıkan ekrandan Diğer araçlar kısmına gelerek Uzantılar kısmına girin. Bu kısımda tarayıcı da yer alan uzantılar açılacak. En alt kısımda ise Google işaretli daha fazla uzantı ekle bölümü bulunacak. Bu kısımda uzantı ara kısmını görüntüleyebilirsiniz. Daha sonra arama kısmında APK Downloader yazarak aratın.

Uygulamayı bulun ve ardından eklentiyi yüklee deyin. Eklentiyi aktifleştirmek için önce Uzantılar kısmına girin ve uzantının yanındaki butonu işaretleyin. Aktifleştirdikten sonra uygulama mağazasına gidin ve indirin. Bu kısımda sizden cihaz bilgileri istenecek. Bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde girdikten sonra indirme işlemini yapabilirsiniz. Daha sonra telefon ve bilgisayarı usb kablo kullanarak birbirine bağlayın. Bağlantı yaptığınızda apk dosyasını telefona atarak yükleme yapmanız yeterlidir.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Bilim ve Teknoloji Haberleri

Cevap yazin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir